NİSİAD

                                             (Nilüfer Eğitim Kurumları Mezunları Sanayici ve İş Adamları Derneği)

 

  Bursa’nın köklü kuruluşlarından Nilüfer Eğitim Kurumları çatısı altında eğitim görmüş işadamları bir araya gelerek Nilüfer Eğitim Kurumları Mezunları Sanayici ve İşadamları Derneği’ni kurdu.

Ülkemizde son dönemde hızla artan sivil toplum bilinci Bursa’daki Nilüfer Eğitim Kurumları mezunlarına işadamı derneği kurdurdu.

Bursa’da 30 yıllık bir geçmişe sahip Nilüfer Eğitim Kurumları’nda eğitim görmüş ve şu an aktif olarak iş hayatı içerisinde bulunan kişilerin bir araya gelerek kurduğu NİSİAD’ın amacı ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak.

Nilüfer Eğitim Kurumları Mezunları Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkan, derneği kurarken Bursa’nın tarihi ve kültürel mirasından beslendiklerini söyledi.

NİSİAD olarak Bursa’nın ve ülkemizin geleceğine katkı yapmayı amaçladıklarını belirten Özkan, “NİSİAD, toplumun her kesiminden üyeleri ve ortaya koyduğu dinamizmi ile kentimizin ekonomik ve sosyal hayatına büyük ölçüde hareketlilik getirmeyi planlamaktadır” dedi.

Nilüfer Eğitim Kurumları’nın 30 yıllık süreçte Bursa’da büyük bir birikim sağladığına dikkat çeken Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Nilüfer Eğitim Kurumları sadece Bursa’da değil ülke ve dünya çapında da örnek bir kuruluşumuzdur. Bu kuruluş 30 yıllık süreçte bünyesinden kendi alanında başarılı çok sayıda insan çıkarttı. Şu an Nilüfer Eğitim Kurumları Mezunları sadece Bursa’da değil dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda. Amacımız özellikle iş hayatı içerisinde aktif olarak bulunan kişileri dernek çatısı altında bir araya gelerek oluşan bu birikimi kentimiz ve ülkemize değer olarak sunmak. Bunun için bir grup arkadaşımızla bir araya gelerek derneğimizi kurduk. Ve şu an İzmir Yolu’nda üyelerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte örnek bir yerleşke çalışması yapıyoruz. Şu an dünyanın dört bir tarafındaki Nilüfer Eğitim Kurumları Mezunları ile diyalog halindeyiz. Önümüzdeki günlerde bir de çalıştay düzenleyerek üyelerimizle birlikte derneğimizin anayasasını hazırlayacağız.”

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Dilitatlı ise kurumlarında eğitim görmüş işadamlarının bir araya gelerek böyle bir dernek kurmasını desteklediklerini belirtti. Nilüfer Eğitim Kurumları’nda eğitim görmüş kişilerin şimdi karşılarına her bir kendi alanında başarılı işadamları olarak çıkmasının mutluluk verici olduğunu belirten Dilitatlı, NİSİAD’ın başarılı olması için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini kaydetti.

 

Nilüferli İşadamlarından NİSİAD
ico
Tanıtım Videosu
JW Player goes here
ico
Kurumsal Anlaşmalar
ico
Foto Galeri
  
Hakkımızda
 
İletişim
 

Aladdinbey Mah.Mese Is Merkezi

624.sok.C/3 NILÜFER/BURSA

0224 443 19 44

0224 451 22 00 

nisiad@nisiad.org
Copyright © 2012